سوالات متداول

شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه بانک صنعت میتوانید به 3 روش مراجعه حضوری، تلفنی و اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید. برای سفارش اینترنتی ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و سپس کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید.

بله. بانک صنعت دارای فروشگاه فیزیکی واقع در لاله زار تهران می باشد و شما عزیران میتوانید به صورت حضوری اقدام به خرید کالای مورد نظر خود کنید.

فروشگاه بانک صنعت کالاهای خریداری شده توسط شما مشتریان عزیز را با 3 روش پیک، تیپاکس و ترمینال ارسال می کند و در سریع ترین زمان ممکن به دست شما می رساند.

تمامی محصولات موجود در فروشگاه بانک صنعت بصورت اصلی و اورجینال بوده و تضمین می شوند. همچنین تمامی محصولات دارای ضمانت و گارانتی از فروشگاه و تولید کننده میباشند. پس با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

جهت سفارش کالاهای نا موجود در سایت میتوانید با شماره های فروشگاه تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

بله. از طریق تماس با فروشگاه میتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

بله. با ورود به حساب کاربری و کلیک بر روی گزینه های مربوطه میتوانید کلیه اطلاعات حساب کاربری بجز شماره تلفن همراه خود را تغییر دهید.

سفارشات ثبت شده در تهران همان روز و در شهرستان ها 1 الی 2 روزه تحویل مشتریان عزیز داده می شود.

در صورت خرید از سایت این امکان وجود ندارد و می بایست سفارش جدید ثبت بفرمایید ولی با تماس با فروشگاه این امکان فراهم می باشد.

بله. حتی بعد از صدور فاکتور، امکان تغییر وجود دارد.

ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد. در اینصورت وجه بصورت خودکار طی 72 ساعت کاری مجدد بحساب شما باز میگردد. در صورتیکه پس از 72 ساعت پول به حساب شما بازگشت داده نشد، شما میتوانید با درگاه و یا بانک مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید و در این گونه موارد نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید.

بله. تمامی محصولات خریداری شده توسط مشتریان عزیز همراه با فاکتور رسمی و مهر شده فروشگاه ارسال می شوند.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت نداشته باشد و مشتری به هر دلیلی از خرید خود منصرف شود، در صورت مطابقت با شرایط برگشت کالا، مشتری می تواند با هماهنگی، محصول را بازگرداند.

در اینصورت هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری است. در صورتی که کالای خریداری شده دارای نقص و یا اشکالی باشد هزینه بازگشت کالا به عهده فروشگاه بانک صنعت می باشد.