تلفن : 02133927425
|
آدرس : تهران ، خیابان لاله زار جنوبی ، اول کوچه گودرزی ، پلاک 48
ساعت کاری فروشگاه شنبه تا چهار شنبه 9 تا 18 و پنج شنبه ها 9 تا 14
تلفن : 02133927425
|
آدرس : تهران ، خیابان لاله زار جنوبی ، اول کوچه گودرزی ، پلاک 48

بلاگ

در ابتدا اگر اطلاعات کافی در زمینه شیر برقی ندارید و یا به توضیحات کامل تری در خصوص شیر برقی PVD ترک نیاز دارید، از شما دعوت میشود مقاله ای که در این خصوص به صورت جامع گردآوری گشته را مطالعه فرمایید.

شیر برقی

شیر برقی PVD ترک

این شیر پنوماتیک قادر به تنظیم وضعیت هوای فشرده شده درون سیستم پنوماتیک است. به صورتی که قادر خواهد بود مسیر جریان را تغییر داده و یا جلوی آن را گرفته و قطع و وصل کند! شیرهای پنوماتیکی به صورت دستی و برقی قابل تنظیم هستند. شیر برقی PVD ترکیه ای به وسیله جریان برق تغییر وضعیت میکند و بدین وسیله بویین آن با ایجاد خاصیت مغناطیسی عمل کنترل وضعیت هوای فشرده را نظارت می کند.

شیر برقی ترک
شیر برقی پی وی دی ترکیه ای
شیر برقی برند PVD

سایز شیر برقی PVD ساخت ترکیه

از موارد مهمی که در شیر برقی پنوماتیک اهمیت زیادی دارد اندازه و سایز دهانه آن در کنار مواضع سوئیچ می باشد. اهمیت این موضوع آن قدر زیاد است که برای پیدا کردن و خرید شیر برقی گاز ترکیه آن را به مقیاس سایز دهانه شناسایی کرده و خریداری میشود. در یک مثال ساده شیر برقی PVD ، 5/2 ، شیری است که 2 دهانه و 5 سوئیچ برای آن تعریف شده است. در کنار این اسم عبارت دیگری برای جایگاه استفاده آن بیان می شود ، اینکه محل نصب شیر برقی PVD باید چه وضعیتی داشته باشد؟! در ادامه اسم مدل شیر این حالت به صورت موضع نرمال بسته و … عنوان می شود. این اندازه از 1/8 تا  2 اینچ به فروش میرسد.در جدول زیر با انواع محصولات آن آشنا میشوید :

 

جدول سایز بندی شیر برقی PVD ترک
ریفسایز شیر برقی پی وی دیقیمت
11/2جهت اطلاع از قیمت محصول با شماره های درج شده در سایت با بخش فروش تماس حاصل نمایید.
23/4
31
41-1/4
51-1/2
62
   

در مورد شرکت سازنده شیر برقی PVD ترکیه

این شرکت در هزار و نهصد و هشتادو پنج با بیش از 30 سال سابقه کار در ترکیه فعالیت دارد. این شرکت به تولید محصول شیر برق به صورت اختصاصی می پردازد. این شرکت توانسته برایمشتریان خود یکی از محبوب ترین برند ها باشد. اکنون فروش شیر برقی PVD ترک بسیار بالا بوده و مشتریان خاص خود را چه در داخل خود کشور و چه به صورت صادرات به کشور های دیگر را دارد. این در حالی است که این شرکت نمایندگی شرکت های دیگر را نیز در بر دارد.

برند PVD  در ساختمانی با مساحت هزار و دویست متر مربع فعالیت دارد و تا اکنون بسیار موفق بوده است. محبوبیت شیر برقی pvd باعث ایجاد نمایندگی های بیشماری در خود کشور ترکیه شده و غیر از آن توانسته نمایندگی هایی را خارج از کشور نیز داشته باشد. استاندارد محصولات آن تضمینی و تحت نظارت هستند به صورتی که موفق به دریافت گواهی های iso 9001 و Ce woks شده است.

قیمت شیر برقی pvd ترکیه بسیار مناسب بوده و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد.این یکی از ویژگی های اصلی این شرکت در بازار صنعتی بین الملل شناخته شده است.

جنس ساختاری شیر برقی ترک برند PVD

طراحی ساختار یک شیر برقی میتواند تنوع بسیاری داشته باشد، این ویژگی در تنوع این محصول و کارکرد مختلف آن تاثیر زیادی دارد. نه تنها طراحی بلکه نوآوری در استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه باعث کنترل قیمت شیر برقی PVD و همچنین رضایت مشتریان آن خواهد شد. اکثر شیر های برقی موجود در بازار از جنس چدن، استیل، پی وی سی ، برنز و … است . شیرهای شرکت پی وی تی ساخته شده از جنس برنج است ؛ اهمیت این موضوع را در حفظ هزینه مناسب در کنار حفظ مرغوبیت کالا میتوان مشاهده نمود که این شرکت به صورت هوشمندانه توانسته کیفیت و کمیت را در کنار یکدیگر حفظ نماید.

انواع شیر برقی PVD ترکیه ای

بسته به کارکرد سیستم موجود انواع شیرالات تعریف میشود، این شیر ها در بازار به صورت 2 راهه و 3 راهه موجود هستند و موارد استفاده آن بسته به اینکه تنوع بالایی در ساخت دارند بسیار زیاد است!انواع شیر برقی PVD ترکیه به صورت مستقیم و غیر مستقیم به وسیله دیافراگم و پیستون طراحی و ساخته می شوند. انواع آن در صنعت شامل : (شیر سوخت، شیر کمپرسورها،گاز ،آبی، به صورت وکیوم و … ) این شیر ها به صورت جامع تولید شده و در انواع صنایع به کار میروند. تا جایی که قابلیت کارکرد با موار خورنده را نیز دارند.

شیر برقی پنوماتیک PVD ترک : این شیر به تام اکچویتور در این برند شناخته شده و با گاز (باد) کار میکند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید عملکرد آنها به صورت پمپی است که بر شیر پروانه یا توپی قرار گیرد!! از این روش در فرایند های مختلفی استفاده میشود.

شیر برقی ترکیه ای pvd

آدرس :

تهران – خیابان لاله زار جنوبی – اول کوچه گودرزی – پلاک ۴۸

تلفن :

  02133927425 و 02133927423

پست الکترونیک :

mond_electric@yahoo.com

‫5/5 (1 امتیاز )
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید
کلید اسکرول خودکار به بالا