در این قسمت سوالات متداولی که شما عزیزان در خصوص سفارش محصولات داشته اید را عنوان می کنیم. شاید این سوالات ذهن شما را نیز مشغول کرده باشد …

بدین منظور بر روی سوال مور نظر کلیک نمایید تا جواب آن برای شما به نمایش درآید .

شما برای انتخاب محصول مورد نظرتان باید پارامتر های متعددی را در نظر گیرید . پارامتر هایی نظیر ( حداکثر فشار ، قطر دهانه ، محل اتصال ، غلظت مواد ، ایمنی کارو … ) این موارد در هر محصولی متفاوت است . در صورت نیازبه راهنمایی بیشتر با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایید .

تلفن : 02133927425 – 02133927423 – 09122750385

به علت نوسانات شدید قیمت ارز ما قادر به درج قیمت محصولات در سایت نیستیم . شما می توانید برای اطلاع از قیمت به روز محصولات با شماره های فروشگاه تماس حاصل نمایید و قیمت محصولات را از همکاران ما در بخش فروش بپرسید .

تلفن : 02133927425 – 02133927423 – 09122750385

از طریق شماره های تماس قرار داده شده در سایت اقدام نمایید . هرگونه سوال و مشاوره برای کارکرد محصول و آگاهی از ضمانت و کاتالوگ به شما عرضه می گردد .

بله این امکان وجود دارد . شما میتوانید محصولات مورد نظر را به صورت تکی و یا عمده در تعداد بالا سفارش دهید !

بله این امکان فراهم است .اصل برگه فاکتور به همراه اجناس داخل جعبه کارتن ، قبل از آنکه ارسال شود ، به صورت عکس در واتساپ فرستاده می شود . بعد از دریافت نیز آن را خواهید داشت.

 

 

با شماره هایی که در اختیارتان قرار داده ایم تماس بگیرید و یا نظراتتون را برایمان ارسان نمایید . این نظرات در اولین فرصت برسی خواهند شد .

از طریق ترمینال ، باربری های معتبر و تیپاکس قابل ارسال است . این محصولات در بسته بندی های مناسب برای شما عزیزان ارسال میگردد.

بله این امکان میسر است !  آدرس ما تهران ، خیابان لاله زار جنوبی ، اول کوچه گودرزی ،پلاک48 است . منتظر حضور شما در فروشگاه هستیم .

بله این امکان فراهم است . در صورت لغو سفارش وجه شما به حسابتان بازگردانده می شود . در صورتی که کالا و محصولات ارسال شده باشند ، شما می بایست با هزینه خود محصول مورد نظر را بازگردانید.

بله این مکان وجود دارد و شما می توانید اجناس را بازگردانید.

بله تعدادی از آن ها دارای گارانتی هستند . اما شما قبل از خرید باید درباره ی آن سوال نمایید.