مقاله ها

کلید میکروسوئیچ

کلید-میکروسوئیچ

کلید میکروسوئیچ چیست؟

سوئیچی است که ضربه محکم و ناگهانی را فراخوانی می کند، خاموش بودن لوازم خانگی را در SPST ، تماس SPDT با ترمینال ها و سطوح مختلف برای خدمات و انجام فعالیت کنترل می کند. به منظور متناسب بودن تجهیزات و لوازم مختلف ، کلیدها به عنوان بخشی در اندازه های مختلف ، اشکال مختلف ، عملکردهای مختلف طراحی شده اند. ابعاد آنها بسیار کوچک یا مینی ، اندازه بزرگ و عملکرد آن ها ضد آب ، لحظه ای، کنترل شونده و….است. برند های مختلفی از کلید میکروسوئیچ وجود دارد که معروف ترین آن ها در سطح جهان میتوان به سوئیچ های  Omron ، Cherry ، Honeywell ، Hartmann ، logitech و غیره اشاره نمود.

برای دست یابی به مطالب جامع تری در این حوضه به شما پیشنهاد میشود عبارت زیر را در ارتباط با کلید میکروسوئیچ کلیک کنید.

کلید-الکترونیکی
کلید-کوچک-الکتریکی

کلید میکروسوئیچ سفارشی

اکنون این قطعه بهصورت سفارشی نیز عرضه میشود و متقاضیان با توجه به قطعه تاکتریکی مورد نظر میتوانند به صورت سفارشی محصول خود را خریداری کنند.اما تنوع و انواع گوناگون کلید میکروسوئیچ در بازار این نیاز را به حداقل می رساند. ویژگی هایی که این محصول را از سایر مدل ها متمایز می سازد شامل :  چند کد اصلی منحصر به فرد، موقعیت های لحظه ای، انواع اتصال دهنده ترمینال و انتگرال ، رتبه بندی UL و پیکربندی های مختلف مدار برای ارائه انعطاف پذیری طراحی را میتوان عنوان نمود.

این گزینه ها، همراه با درجه بندی گسترده الکتریکی و دامنه دما ، در هر سوئیچ به صورت استاندارد میتواند ارائه می شوند تا نیازهای روزافزون مشتری را برآورده کنند. این سوئیچ های ناهموار و  قابلیت اطمینان برنامه را افزایش دهند. در نوعی از کلید میکروسوئیچ عملکرد و کنترل تجهیزات یکپارچه را با توانایی جلوگیری از آلودگی و رطوبت تسهیل می کنند ، این کار با طراحی متفاوت در بدنه کالا صورت میگیرد، در نتیجهآن  عمر سوئیچ را افزایش می دهد.

گزینه های سوئیچ کلید دو ، سه و چهار موقعیتی به راحتی در طراحی برنامه های خاص ادغام می شوند. کلیدهای میکروسوئیچ یا کلید جرقه زنی برای مقاومت در برابر محیط های سخت در سخت ترین برنامه ها وجود دارد ، از وسایل نقلیه خارج از جاده مانند ATV ، اتومبیل برقی و موتور سیکلت به تجهیزات کشاورزی ، ساختمانی ، صنعتی ، چمن و باغ در تمامی موارد استفاده میشود.

ویژگی های یک کلید میکروسوئیچ

در دنیای امروز علاوه بر خصوصیاتی که هر کالای تولیدی باید داشته باشد و در رقابت بالا بردن کیفیت ها باید استاندار های مطلوبی را رعایت کند،حفاظت از محیط زیست در برابر طیف گسترده ای از شرایط محیطی و آلاینده ها  از وظایف خطیر کمپانی و کارخانه های بزرگ تولید کلید میکروسوئیچ است.برای رعایت این موضوع میزان دما ، پاشش مواد شیمیایی ، شستشو با فشار ، لرزش ، گرد و غبار ، رطوبت و نمک. رطوبت و گرد و غبار حاصل از شرایط فرتیند تولید برسی و کنترل میشود. 

‫5/5 (1 امتیاز )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *