مقاله ها

رله فایندر

رله-فایندر

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات الکترومکانیکی به شما پیشنهاد میکنیم مطالب جامع این محصول را در مقاله مرتبط آن مطالعه فرمایید. بدین جهت میتوانید بر عبارت زیر کلیک کنید.

معرفی رله فایندر Finder

محصولات این مجموعه به رله فیندر نیز در ایران شناخته میشوند، کمپانی آن در ایتالیا تاسیس شده است و طی دهه های متمادی طیف وسیعی از قطعات الکترومکانیکی و الکترونیکی را برای بخشهای مسکونی ، تجاری و خدماتی و برای بخشهای صنعتی تولید کرده است.شرکت رله فایندر Finder بیش از 14،500 محصول مختلف برای انواع کارکرد ها مانند محصولات اتوماسیون ، کالایی که می توانند به برق ، به زمان روز ، به دما ، سطح آب و سطح نور محیط پاسخ دهند، فعالیت داشته است.

قدمت این شرکت به بیش از 65 سال میرسد. شرکت رله فیندر در سال 1954 توسط Piero Giordanino تاسیس شد که اولین رله را در سال 1949 ثبت اختراع کرد.  همه محصولات در تاسیسات اروپایی در اروپا ایتالیا فرانسه و اسپانیا تولید شده است. طی سالهای گذشته این شرکت به گسترش خود ادامه داده و اکنون واقعاً جهانی شده است. شرکت رله فیندر مفتخر است که به عنوان سازنده رله با بالاترین تعداد تصویب کیفیت شناخته شود.

انوع-رله-فایندر-finder

فروش رله فیندر Finder

این برند شناخته شده در سراسر جهان ، امکانات تولید و تدارکات خود را در ایتالیا ، فرانسه ، اسپانیا و آلمان متمرکز می کند. این شرکت به لطف چشم انداز بین المللی، از طریق شبکه ای از شرکت های تابعه فروش در 28 کشور جهان و همچنین بیش از 80 مشارکت توزیع ، راه حل هایی را برای بخشهای مسکونی ، تجاری و صنعتی در سطح بین المللی ارائه می دهد.

شما میتوانید برای خرید رله فیندر از طریق شماره های تماس فروشگاه اقدام نمایید و سفارش خود را آنلاین از فروشگاه بانک صنعت خریداری نمایید و یا اینکه به شکل حضوری در تهران خرید نمایید.

کیفیت محصولات رله فایندر

هر محصول در کمپانی قبل از ترک از کارخانه ها و رسیدن به دست متقاضیان دو دوره آزمایش کامل را تجربه می کند و از بالاترین سطح کیفیت اطمینان حاصل می کند. این فرآیند بهبود مستمر رله فایندر برای سیستم تولیدی که روزانه بیش از 400000 دستگاه الکترومکانیکی و الکترونیکی تولید می کند ، اعمال می شود.

همیشه با اطمینان از پایبندی به مقررات زیست محیطی ملی و اتحادیه اروپا ، Finder تضمین می کند که همه محصولات آن مطابق با الزامات قانونی است. امروز سیاست این شرکت در زمینه کاهش مصرف انرژی به این معنی است که بیش از 50٪ از برق مورد استفاده ما از منابع تجدیدپذیر تأمین می شود. این تعهد با انطباقا با UNI EN ISO 14001 مشهود است ، که نشان می دهدهمیشه تمام تلاش خود را برای حفاظت از محیط زیست انجام می دهد.

رله-فیندر

طراحی رله فیندر Finder

قدیمی ترین شرکت و یا شاید بشه گفت اولین شرکت تولیدی رله در جهان توسط این کمپانی انجام گرفت. سال 1949 بود که Piero Giordanino اولین نسخه از رله پله مدرن را به ثبت رساند. در سال 1954 وی Finder را تاسیس کرد که امروزه بیش از 14،500 محصول مختلف تولید می کند.

طی سالهای متمادی ، کمپانی به دلیل کیفیت بسیار بالای تولید و همچنین گستردگی و کاملاً تخصصی بودن دامنه، با رله فایندر مترادف شده است. این به دلیل تعداد زیاد تاییدیه های کیفیت آن گواهی می شود که هم کیفیت و هم سطح بالای اطمینان محصولات آن را گواهی می دهد.

انواع-رله-فیندر
‫5/5 (2 امتیاز )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *